Idén is eljött a záróvizsgahét, ahol a végzősök rengeteg tanulással, vizsgával és szakdolgozati munkával teli útja mostanra érte el a csúcspontját, amikor is elérkeztek a végső megmérettetésükhöz. Jó csapat kovácsolódott össze belőlük az évek során: a közösség erejét, az egymást segítő összefogást és a hallgatók közötti szoros kapcsolatot jó volt megtapasztalni. Ezek a napok sokak számára egy gyönyörű időszak lezárása, néhányuknak azonban azonnal a következő fejezet kezdete is, hiszen ősztől már a főiskola mesterképzésén folytatják a továbbtanulást. Az intézmény mérhetetlenül büszke minden végzős hallgatójára! Ezúton szívből gratulálunk az elkötelezettségetekhez, a kitartásotokhoz, és kívánjuk, hogy Isten áldása kísérje a további életutatokat és szolgálatotokat!



